O autorze
Piotr - student pierwszego roku II stopnia Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMCS-ie, a także redaktor serwisu cdaction.pl. Główne hobby to przede wszystkim gry komputerowe i wszystko, co z nimi związane. I to właśnie o nich ma zamiar pisać na tym blogu.
Przemysław - przyrodnik propagujący ochronę zwierząt i humanitarne obchodzenie się z nimi. Obserwator i miłośnik ptaków, z zamiłowania zajmujący się hobbystycznie i amatorsko fotografią przyrody.
Mają nadzieję, że razem zaciekawią swoimi opiniami wielu czytelników.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon z datą premiery, świetnym zwiastunem i bogatymi wydaniami

Wiedźmin 3: Dziki Gon - edycja kolekcjonerska
Wiedźmin 3: Dziki Gon - edycja kolekcjonerska CD Projekt RED/materiały prasowe
Barack Obama musi się spieszyć z nadrobieniem zaległości – amerykański prezydent nie zdążył jeszcze zagrać w Wiedźmina 2, a już na horyzoncie jest kolejna część przygód Białego Wilka. Studio CD Projekt RED na zorganizowanej dzisiaj wieczorem konferencji (w Los Angeles) ujawnili konkretną datę premiery Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. A także zaprezentowali pierwszy konkretny gameplay.

Nowa gra bazująca na twórczości Andrzeja Sapkowskiego ukaże 24 lutego. Tego dnia Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do sklepów na całym świecie i będzie dostępny w kilku edycjach. Zwolennicy wersji pudełkowych będą mieli do wyboru dwa bogate wydania – standardowe oraz kolekcjonerskie.

W skład pierwszego wejdą:

gra
instrukcja
książka Świat Wiedźmina - Kompendium
mapa świata gry
soundtrack
zestaw naklejek
rękaw ochronny

Wydanie standardowe kosztować będzie 139,99 zł w wersji PC i 219,99 zł w edycji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Poza tym wszyscy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na grę w sklepie CDP.pl, otrzymają jeszcze metalowe pudełko (tzw. Steelbook) z ekskluzywnym wzorem z wizerunkiem Geralta.

Gracze o zasobniejszym portfelu – a także lojalni fani Wiedźmina – mogą skusić się na znacznie droższe wydanie kolekcjonerskie. W Polsce dostępne jest ono tylko w CDP.pl (jest to swojego rodzaju niespodzianka, bo serwis ten zajmuje się tylko dystrybucją elektroniczną) i kosztować będzie niemało. Cena wersji PC wynosie 349,99 zł, na edycje konsolowe trzeba będzie natomiast przeznaczyć 419,99 zł.


Warto jednak wydać tyle pieniędzy, zwłaszcza, jeśli ktoś jest fanem Geralta z Rivii. Kolekcjonerka jest – jak to w przypadku produkcji CD Projekt RED bywa – bardzo bogata. Całość zapakowana zostanie w wielkim pudle, w którym znajdą się:

gra
metalowe pudełko na grę (tzw. steelbook)
książka Świat Wiedźmina - Kompendium
mapa świata gry
soundtrack
zestaw naklejek
mierząca 26 cm figurka walczącego z gryfem Geralta
wiedźmiński medialion
artbook
Elementy z kolekcjonerki prezentuje poniższy filmik:


A tak powstawała figurka, która dołączana będzie do specjalnej edycji gry:


Osoby, które preferują dystrybucję cyfrową, mogą zdecydować się na elektroniczne wydania gry. Tych – podobnie jak w przypadku „pudełek” – również będzie dwa. Zwykła, dostępna np. na Steamie i CDP.pl, zawierać będzie:
grę
cyfrowy artbook
filmiki zza kulis tworzenia
mapę świata gry

W serwisie GOG.com dostępna będzie natomiast cyfrowa kolekcjonerka, w której znajdą się:
zawartość cyfrowej wersji podstawowej
rozszerzony soundtrack
grafiki koncepcyjnych
tapety
kopia gry Neverwinter Nights

Poza tym składając zamówienie przedpremierowe na GOG.com (TUTAJ) można dostać pięcioprocentową zniżkę. Na niższą cenę mogą liczyć także posiadacze wcześniejszych Wiedźmiinów.

Na koniec zostawiłem jednak najlepsze – nowy trailer Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu z nowymi, konkretnymi fragmentami z rozgrywki:



Piotrek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...